Beyzam.Org Bay Bayan Mobil Sohbet


Seviyeli arkadaşlık siteleri olarak sizlere yep yeni bir ortamda kaliteli ve güzel bir eğlence sayfası üzerinden sizlere yeni arkadaşlıklar kurmanıza yardımcı oluyoruz. Türkiye’nin en iyi arkadaşlık siteleri üzerine açmış olduğumuz kaliteli beyzam sohbet sayfamıza sizler de Google üzerinden üyeliksiz ve ücretsiz bir şekilde sitemize giriş yapabilirsiniz.
Play Store App Store

Uzak mesafeden iliski yurutmek icin | Beyzam Turkish Sohbet

Uzak mesafeden iliski yurutmek icin | Beyzam Turkish Sohbet

Sonsuz aramadan sonra sonunda tutunmaya değer birini buldunuz. Ve birlikte gerçekten mutlusunuz. Ancak belirli koşullar altında, sevdiğiniz kişiden kilometrelerce uzakta olduğunuzu fark edersiniz.

Birbirinizi ne kadar sevdiğiniz önemli değil, muhtemelen bir parçanız, ilişkinizin aranızdaki uzun mesafeyi nasıl sürdüreceğini veya sürdürüp sürdürmeyeceğini merak ediyor.

Her şeyden önce, uzun mesafeli ilişkilerin kesinlikle başarılı olabileceğini bilmek sizi rahatlatacaktır. Aslında çoğu çift , flört veya evlilik ilişkileri sırasında bir noktada kendilerini coğrafi olarak ayrı bulurlar.

Kendinizi bağlı hissetmek için ihtiyaç duyduğunuz kadar (veya az) iletişim kurun.
Birbirimize benzeri görülmemiş 24 saat erişime sahip olduğumuz bir zamanda yaşıyoruz. Uzun mesafeli bir ilişki içinde olanlar için, yetişmek için geniş boş zaman ayırmak muazzam bir hediye olabilir, ikiniz de bu konuda aynı fikirde olduğunuz sürece.

Bazı çiftler her saat birbirine bağlı hissetmek ister. Bazıları her gün konuşmayı sıkıcı bulur. Bir gün veya hafta içinde mesajlaşma, konuşma veya görüntülü sohbet için harcayacağınız genel sıklık ve süre için neyin işe yaradığını birbirinizle tartışın. Ve yaşam yeni ve beklenmedik talepler yaratırken iletişim eğilimlerinizi değiştirmeye açık olun.

Gerçekte orada olamadığınızda bile “orada olun”. Her duygusal çağrının özünde birbirinize gerçekten tek bir soru soruyorsunuz:

“Benim için orada olur musun?”

Uzun mesafeli bir ilişkide birbirinizin duygusal çağrılarına yanıt vermek zor görünebilir. Birbirinizin dönüm noktası günlerine fiziksel olarak gelemezsiniz veya birine sarılarak güven veremezsiniz . Ancak bu, ilişki başarısının bu çok önemli unsurunu daha az önemli kılmaz.

Bunun yerine, uzun mesafeli çiftlerin, birbirlerinin bağlantı kurma girişimlerine yanıt verme konusunda daha kasıtlı olmaları gerekebilir . Partnerinizle konuşmak için bir zaman planladıysanız, tıpkı herhangi bir iş toplantısında veya doktor randevusunda yaptığınız gibi, bu görüşmeyi bir öncelik haline getirin. Partnerinizin önemli bir günü varsa, nasıl geçtiğini öğrenmek için önceden arayın veya mesaj atın. Partnerinizin ihtiyaçlarını gününüze dokunarak, ne kadar uzakta olursanız olun onlar için orada olduğunuzu göstereceksiniz.

Partnerinize ilişkiniz hakkında neyi sevdiğinizi sık sık hatırlatın. Şüpheler, güvensizlikler ve kıskançlık, sadece birbirinizden çok fazla zaman geçirdiğiniz için uzun mesafeli ilişkilerde yüksek olabilir.

Bir dahaki sefere konuştuğunuzda, partnerinize ilişkinizi ne kadar sevdiğinizi ve takdir ettiğinizi söyleyin. Ve nerede durduğunuzdan emin değilseniz, kendiniz için güvence istemekten korkmayın. “Seni seviyorum ve keşke bugün birlikte olabilseydik” demesi de duymak kadar harika.

Birbirinizin çıkarlarını destekleyerek güvenli bir bağ kurun. İster birlikte ister uzakta olun, hayat ilerledikçe siz ve eşiniz büyümeye ve değişmeye devam edeceksiniz. Bu hem normal hem de iyi bir şey. Bu süreçte ilişkinizi bazı şeyleri değiştirmeye zorlasa bile.

Ayrıyken birlikte takılmanın bir yolunu bulun. Bir çift olarak birlikte yapabileceğiniz şeyleri bulmak, daha bağlı hissetmenize yardımcı olmak için büyük zaman harcıyor. Mesafenin sizi iki farklı yöne çektiğini hissettiğinizde bu büyük bir kazanç.

Önemli sorunları hem uzaktan hem de yüz yüze nasıl ele alacağınızı öğrenin. İster aynı çatı altında, ister okyanuslar arasında ayrı yaşıyor olun, tüm çiftlerin çatışmalar hakkında konuşmanın ve bunları çözmenin sağlıklı yollarını öğrenmesi gerekir. Küçük mücadeleleri görmezden gelirseniz veya hassas konuları ele almak istemezseniz daha büyük sorunlar ortaya çıkabilir.

Zor konular hakkında konuşmayı öğrenmek zaman ve çaba gerektirir, ancak küçük sorunların daha büyük sorunlara dönüşmesine izin vermemek uzun mesafeli ilişkinizin sağlığı için çok önemlidir.

Uzun mesafenin olumlu yönlerine odaklanın. Delicesine aşık olduğun kişiden ayrı kalmak pek olumlu bir şey gibi görünmeyebilir. Ancak koşullarınızı hemen değiştiremeyeceğiniz yerde , tutumunuzu hemen değiştirebilirsiniz.

Ayrılmış gibi görünse de sinir bozucu, uzun mesafeli ilişkinin gerçekten faydalı olmasının birkaç yolunu düşünmeye çalışın. Hobileriniz, spor yapmak veya arkadaşlarınızla ve ailenizle vakit geçirmek için daha fazla zamanınız var mı? Uzun mesafenin olumlu yönlerinin bir listesini yapın ve mesafenin gerçekten size ulaştığı zor günlerde bunlara odaklanın.

Ayrılma nedeninize saygı gösterin. Uzak mesafe ilişkinizin özellikle zor göründüğü günler yaşayacağınıza şüphe yok. Sırf sevdiğiniz kişiyle birlikte olabilmek için işten ayrılmak veya okulu bırakmak gibi dürtüsel bir şey yapmaya bile cazip gelebilirsiniz.

Bu kulağa romantik gelse de, şu anda sevdiğiniz kişiden uzakta yaşıyor olmanızın önemli bir nedeni olduğunu unutmayın. Bu sebep, ikinizin de coğrafi olarak birlikte olmanız için doğru zaman gelene kadar düzgün bir şekilde oynaması gereken profesyonel, finansal veya ailevi bir duruma bağlı olabilir.

Aylarca veya yıllarca süren ilerlemenin, sonunda birlikte olmak için sabırsızlıktan boşa gitmesine izin vermeyin. Başladığınız işi iyi bir şekilde bitirirseniz, ilişkiniz uzun vadede daha güçlü olacaktır.

Zamanı geldiğinde, dünyalarınızı birleştirmek için uzun vadeli bir plan oluşturun. Uzun mesafeli bir ilişki içinde olan herkes, sevdiğiniz kişiden ayrı olmanın altında yatan kalp ağrısını doğrulayabilir. Hayatınızı birlikte geçirmek istediğiniz kişiyle bir ilişkiniz varsa, bir noktada birlikte dünyalarınıza katılmak için bir plan yapmanız gerekecek.

Bunun bir düğün, nişan, iş değişikliği veya yer değiştirme ile ilgili olup olmadığı, planınızın her iki insan için de doğru zamanda doğru bir sonraki adımı dikkate aldığından emin olun.

Uzun süreli birlikte olma umuduna sahip olmak, birbirinden ayrı olmanın en zor günlerini atlatmanıza yardımcı olabilir. Bu ufacık umut, sevdiğiniz kişiyi o kadar da uzakta değilmiş gibi göstermek için uzun bir yol kat edebilir.

 

 Benzer Yazılar

3 Yorumlar

 1. Hicran

  4 Nisan 2022 at 09:22

  Bence mesafeler bı ilişkiye engel değil seven iki gönül varsa…Zira yakınında olup da uzak olduğun insanlar da vardır.
  Emeğinize sağlık güzel bir yazı olmuş.

  Cevapla
 2. Syd

  4 Nisan 2022 at 12:10

  Emeginize saglik.

  Cevapla
 3. Öykü

  4 Nisan 2022 at 14:16

  Mesafeler sevmeye engel değil sen yeter ki sagdik ol. Harika yazi Açelya Hanim. Çok teşekkür ederiz bu güzel bilgiler için. Yeni yazılarınızı merakla bekliyoruz. ?

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir