Beyzam.Org Bay Bayan Mobil Sohbet


Seviyeli arkadaşlık siteleri olarak sizlere yep yeni bir ortamda kaliteli ve güzel bir eğlence sayfası üzerinden sizlere yeni arkadaşlıklar kurmanıza yardımcı oluyoruz. Türkiye’nin en iyi arkadaşlık siteleri üzerine açmış olduğumuz kaliteli beyzam sohbet sayfamıza sizler de Google üzerinden üyeliksiz ve ücretsiz bir şekilde sitemize giriş yapabilirsiniz.
Play Store App Store

Kel Erkekler Daha Cekici midir | Beyzam Radyo Dinle Sohbet et

Kel Erkekler Daha Cekici midir | Beyzam Radyo Dinle Sohbet et

Kel olmak bazen bir seçimdir, bazen değildir. Son araştırmalara göre bilim, çoğu insanın kel erkekleri daha çekici ve daha baskın olarak gördüğünü göstermiştir. Kel adamlar kalabalığın arasından sıyrılıyor. Ortalama bir erkekten daha güçlü, biraz daha kötü ve biraz daha güçlü görünüyorlar.

Kaç tane aksiyon kahramanının kel olduğuna bakın. Bruce Willis, Vin Diesel, Jason Statham ve Samuel L. Jackson’ın hepsi harika kel görünüyorlar ve bence saçlarının olmaması aksiyon filmlerindeki rolleri için gereken güçlü görünüme de katkıda bulunuyor.

Erkeklerde vücut bulan tüm kabadayılık ve erkeksi mecazlara rağmen, cinsiyetlendirilmiş türler arasında evrensel görünen bir korku var: kellik. Erkekler için en büyük endişeye neden olan ve en çok deneyimlenen kellik ve saç seyrelmesi sorununu Thelma ve Louise’in o kahrolası uçurumdan atlayabileceğinden daha hızlı bir şekilde duygusal bir sarmalın içine gönderen budur.

Yeni araştırmaya göre, kel olan veya kelleşen erkeklerin görünüşleri konusunda endişelenmemeleri gerekiyor. Birçok kel erkek saçlarını kaybetme konusunda strese girer ve depresyona girer. Ancak araştırmalar, kadınların kel erkekleri daha çekici bulduğunu söylüyor. Araştırma ayrıca insanların kel erkeklerin daha özgüvenli ve daha başarılı olduğunu düşündüklerini gösterdi.

Kel adamlar kalabalığın arasından sıyrılıyor.

Ortalama bir erkekten daha güçlü, biraz daha kötü ve biraz daha güçlü görünüyorlar.

Öyleyse, saçını kaybetmekle meşgul başka bir adamsan veya zaten %100 kelsen, mutlu olmalısın!

Kel erkekler daha çekici.

Ve size neden ve nasıl olduğunu göstereyim!

Kellik ve bunun sosyal hayatımızı nasıl etkilediği konusunda tonlarca araştırma yapılmıştır.

Şimdi kel bir adamın her zaman saçlı bir adamdan daha iyi görüneceğini söylemiyorum.

Görünüme ve çeşitli çekicilik seviyelerine giren birçok başka faktör var.

Şimdi bu çalışmaların sıklıkla bulduğu şey, kadınların fiziksel olarak çekici erkeklerden hoşlansalar da, aynı zamanda yüksek sosyal hakimiyete sahip erkeklere de aşırı derecede ilgi duyduklarıdır.

İş dünyasında, tamamen kel olan erkeklerin, genellikle kafasında saç olan diğer erkeklere göre daha az reddedildiğini buldular.

Açık kellik belirtileri gösteren ve son saçlarını tutan erkeklerde durum böyle değildi.

Pennsylvania Üniversitesi’nden yapılan araştırmaya göre, tamamen tıraşlı, kel bir kafaya sahip olmanın güçlü bir yanı var.

Araştırmacı Albert Mannes üç deneyde şunları buldu:

Kafaları tıraşlı erkekler daha baskın görülüyordu.

Saçları dijital olarak alınan erkekler, gerçek benliklerinden daha baskın, daha uzun ve daha güçlü olarak algılandı.

Doğal saç dökülmesi yaşayan erkekler, tıraş yaparak kişilerarası duruşlarını iyileştirebilir.

Aynı araştırmada, Bay Albert Mannes, herhangi bir kellik belirtisi yaşayan erkeklerin uzun vadede sadece bir tıraş bıçağı alıp saçlarından kurtularak daha iyi durumda olduklarına dair nihai bir sonuca vardı.

O halde dediğimizi yap ve şimdiden kafanı traş et .

Bu sadece benim kişisel tavsiyem değil, bilim de size aynı şeyi söylüyor!

Nasıl İyi Kel Görünür?

Artık kel erkeklerin daha çekici ve baskın olduğu konusunda hemfikir olduğumuza göre, usturayı almadan önce nasıl iyi kel görüneceğiniz konusunda size birkaç ipucu vermek istiyorum.

Saç dökülmesi sürecini yavaşlatacağını düşündüğünüz ürünlere binlerce dolar harcamak yerine, hemen tıraş olmanız çok daha iyi.

Aynı zamanda, yeni görünümünüzle mümkün olan en iyi şekilde göründüğünüzden emin olmak için birkaç şey yapabilirsiniz.

1: Başınızı Doğru Tıraş Edin. Kafanı tıraş etme zamanının geldiğine karar verdiysen, bunu doğru şekilde yap. Yapmak isteyeceğiniz son şey, kafa derinizde büyük bir kesik veya rahatsız edici bir jilet yanığı bırakmaktır.

2: Canavar Gibi Egzersiz. Kel olan erkeklere her zaman çok daha fazla çalışmaya başlamanın çok önemli olduğunu söylerim . Bu, iyi kel görünmenin anahtarlarından biridir. Rock’ı düşünün, Jason Statham , Vin Diesel. Bu adamlar fena görünüyor. Ve çoğunlukla fiziklerinden dolayı.

3: Sakal Büyüt. Kel bir adam olarak sakala sahip olmak, görünümünüzün dengesini sağlar. Sadece küçük bir anız bile tüm farkı yaratabilir. Çünkü tıraşlı bir kafa ve tıraşlı bir yüz sizi biraz yumurta gibi gösterebilir.

4: Yeni Bir Zihniyet Geliştirin. Yeni görünümünüzden çekinmeyin. Bunun yerine onu kucaklayın ve insanların hemen fark ettiği yeni kel patron olun . Yeni görünümünüze güvenerek çevrenizdeki diğer insanlar bunu hemen görecek ve hatta eskisinden daha fazla saygı kazanabilirsiniz. Yeni tarzınız hakkında iyi hissedin ve her şey yerine oturacaktır.

Eğer kel bir adamsanız veya o yöne doğru gittiğinizi biliyorsanız, bu konuda fazla karamsar olmayın!

Olduğunu kabul etmeyi öğren, o usturayı al ve tıraş ol.

Sadece kel erkeklerin daha çekici olduğunu bilin.

 Benzer Yazılar

3 Yorumlar

 1. BiUser

  4 Nisan 2022 at 09:29

  Evet ya Jason Statham ve Dwayne Johnson bunlar gibi olsun da herkes kel olsun:D Çok çekiciler

  Cevapla
 2. Syd

  4 Nisan 2022 at 12:11

  Emeginize saglik.

  Cevapla
 3. nOxan

  4 Nisan 2022 at 12:35

  ben uzun saçlıyım diye kimse sevmiyor 😀

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir