Beyzam.Org Bay Bayan Mobil Sohbet


Seviyeli arkadaşlık siteleri olarak sizlere yep yeni bir ortamda kaliteli ve güzel bir eğlence sayfası üzerinden sizlere yeni arkadaşlıklar kurmanıza yardımcı oluyoruz. Türkiye’nin en iyi arkadaşlık siteleri üzerine açmış olduğumuz kaliteli beyzam sohbet sayfamıza sizler de Google üzerinden üyeliksiz ve ücretsiz bir şekilde sitemize giriş yapabilirsiniz.
Play Store App Store

Erkeklerin kadinlarda hoslanmadigi Seyler Beyzam Sohbet

Erkeklerin kadınlarda sevmediği bazı şeyler var elbette. Onlar neler?

1 Kibir. Kendine güven ve kibir arasında ince bir çizgi vardır ve işlerin kibir tarafına çok fazla giderseniz, o kapatılacaktır. Ara sıra kendinizi kontrol edin, aşırıya kaçmaya gerek yok.

2 Dedikodu yapmak ve insanların arkasından konuşmak. Tamam, biliyorum, hepimiz arada sırada biraz dedikodu yapmayı severiz. Ama eğer düzenli olarak insanların arkasından konuşuyorsanız ve herkes hakkında konuşuyorsanız, durmanız gerekir. Genel olarak oldukça olumsuz bir özellik olmakla kalmaz, erkeklerin kızlardan hoşlandığı şeyler listesinde de asla yeri yoktur.

3 Etkilemek için çok çabalamak. Olabileceğinizin en iyisi olmaya çalışmakta yanlış bir şey yoktur, ancak her zaman başkalarından onay bekliyorsanız ve etrafınızdaki herkesi etkilemek için biraz fazla çaba harcıyorsanız, bu büyük bir başarısızlıktır.

4 Önlerinde yemek yemeyi reddetmek. Salata sipariş etme ve patates kızartmasına sevgiyle bakma! Patatesleri sipariş edin, yiyin ve tadını çıkarın. Kızların asla aç kalmaması ve her zaman marul yapraklarını özenle toplaması gerektiği şeklindeki bu aptal kuralı unutun. Biz beslenmeye ihtiyacı olan kadınlarız ve eğer hamburger istiyorsan kızım, hamburger sipariş ediyorsun!

5 Fazla materyalist. Çekici olmak için her zaman en son tasarımcı adına veya en iyi cep telefonuna sahip olmanız gerekmez. Çekicilik içten gelir. Erkekler materyalist değerlerden o kadar etkilenmezler

6 Her zaman özçekim yapmak. Selfie çekmenin ne zararı olduğunu merak ediyor olabilirsiniz ve itiraf etmeliyim ki bunu ben de merak ettim. Ancak, bir erkek arkadaşım bana, bir kızın sürekli olarak sosyal medyada paylaşımda bulunmak için selfie çekmesini son derece itici bulduğunu söyledi. Bu şekilde düşündüğünüzde, nereden geldiğini görebilirsiniz. .

7 Sahte olmak. Olmadığın bir şey olmaya çalışırsan, insanlar bunu görebilir. Kim olduğunuza bağlı kalın, sahtekarlık işe yaramaz ve içinizdeki gerçek kişi kadar harika olamaz.

8 İhtiyaç. Uzaklaş ve bir dakika nefes almasına izin ver! Çok muhtaç olmak hiçte çekici değildir. Bir şey varsa, bu, bir erkeğin bir mil koşmasının muhtemel olmasının ana nedenlerinden biridir. Bırak o işini yapsın, siz kendi işinizi yapın ve birlikte geçirdiğiniz zamanın tadını çıkarın.

9 Hırs eksikliği. 7 gün 24 saat dünyayı değiştirmeyi planlamak zorunda olmasanız da, belirli bir hırsınız ve hayatınızla ne yapmak istediğinize dair bir planınız olması gerekir. Bunun eksikliği çekicilikten başka bir şey değildir.

10 Yalan söylemek. Yalancı Yalancı sana kimse inanmaz! Yalanlar her zaman seni popondan ısırmak için geri gelir, bu yüzden yalanları bırak ve gerçek ol. Erkekler sevmiyor, kadınlar sevmiyor, kahretsin, kimse sevmiyor!

11 Eski sevgilin hakkında konuşmak. Yapma. Gerçekten, yapma. Bir erkekle birlikteysen, eski partnerin hakkında konuşman için bir sebep yok. Neler olup bittiğini bilmeleri gerekmiyor, hala kızgın olduğunuzu görmeleri gerekmiyor ve neden ayrıldığınızı bilmeleri gerekmiyor. Sadece şimdiye odaklanın.

12 Tembellik. Tembel olmak ile rahat olmak arasında çok gerçek bir fark vardır. İşleri halletmeye devam ettiğiniz sürece, rahat olmak sevimli olabilir, ancak tembellik tamamen çekici değildir. Kalk ve bir şeyler yap!

13 Olumsuzluk. Bardağın her zaman boş tarafını gören birinin etrafında olmak boşa gidiyor. Olumlu bir zihniyet geliştirmeye çalışın ve çalışın ve sadece kendinizde daha iyi hissetmekle kalmayacak, aynı zamanda daha fazla dikkatin yolunuza geldiğini fark edeceksiniz.

14 Bilerek elde etmesi zoru oynamak. Biraz utangaç olmak ve elde edilmesi biraz zoru oynamak normaldir, ancak çok fazla yapıyorsanız, düpedüz can sıkıcıdır. Bu tür oyunları oynayabilecek kadar şişirilmiş bir benlik duygunuz varmış gibi görünmenizi sağlar. İşe yaramayacak, o yüzden gerçek ol.Benzer Yazılar

2 Yorumlar

 1. Zinet

  4 Nisan 2022 at 09:05

  Sanırım Biz Kadınlar sadece kendimiz olmayı ,kendimiz gibi davranmayı basarabilirsek Erkeklerin gönlüne hitap edebileceğiz .
  Kaleminize sağlık…

  Cevapla
 2. Syd

  4 Nisan 2022 at 12:09

  Emeginize saglik.

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir